Koolitused, töötoad, seminarid, praktikumid

HAL Koolitus pakub organisatsioonidele inimeste isikuoskuseid arendavaid koolitusi, mille tulemusena tõuseb kogu organisatsiooni efektiivsus ja professionaalsus.

Seetõttu pole üllatav, et HAL Koolituselt kõige rohkem nõutud koolitused on Praktiline Ajajuhtimine ja Meeskonnatöö.

Meeskonnatöö arendamine on tänases muutuvas maailmas äärmiselt oluline. Ettevõttes vahetuvad kiiresti töötajad, eesmärgid, firmad ühinevad, jagunevad ning tihtipeale ei jää emaili ja telefoniga suhtlemise kõrvalt enam aega, et oma kolleege paremini tundma õppida. Ometi on erinevad uuringud näidanud, et just tugeva meeskonnatunnetusega ettevõtted on edukamad nii omavahelises suhtlemises kui ka saavutatud tulemuste poolest.

Ehkki ajajuhtimise koolitusi on Eestis pakutud aastaid, on nõudlus kogu meeskonda puudutavatele koolitustele väga suur. Ajajuhtimise puhul räägime planeerimisest, ajaraiskajatest, käitumismudelitest ja muudest tehnikatest, mis aitavad inimesel enda tööd efektiivsemalt korraldada. Ent sellest on veel vähe kui üks inimene käitub efektiivsemalt. Enamiku tulemuste saavutamiseks on vajalik mitme inimese panus ja siis on oluline, et nad kõik töötaksid ühesuguse rütmi ja ajatunnetusega. Seetõttu on mõistlik tellida ajajuhtimise koolitus kogu osakonnale või ettevõttele või töögrupile, et tagada maksimaalsed tulemused minimaalsete pingutustega.

HAL Koolituse poolt pakutavad isikuoskuste koolitused on järgmised:

NB! Nüüd on avatud ka uus ainult ajajuhtimisele pühendunud veeb aadressil www.ajajuhtimine.ee!

sitelogo