Koolitajad

Ott Jõgi

Ott on 10-kond aastat teinud online ning sisuturundust tehnoloogiaettevõttes Comodule, meeskondade eesmärkide seadmise ja jälgimise platvormile Weekdone, LHV pangas, EAS-s, meediaagentuuris Mindshare.

Ott omab sügavaid teadmisi ja kogemust online sisuturunduses ja meeskondade juhtimisel ning produktiivsuse  tõstmisel. Lisaks kümnetele blogi artiklitele on Ott kirjutanud antud teemadel ka artikleid väljaannetes nagu EntrepreneurBusiness Insider ja Inc. Lisaks on kaasautor raamatule “Leader’s Guide: Building High-Performing Teams”.

Ott Jõgi
ottjogi@gmail.com

Ene Seidla

omab üle 15 aasta juhikogemust nii avalikus kui erasektoris. Tööpraktikas on organisatsioonide kaasajastamine ja tulemuslikkuse parandamine, meeskondade loomine ja juhtimine, uue teenuse turule toomine, tootmise ja müügi käivitamine.
Koolitaja ja konsultandina aitab ta meeskondi tulemuslikumaks muuta, teenindust ja müüki uuele tasemele viia, tulla toime konfliktidega ja lihvida esitlus- ning avaliku esinemise oskusi.
TÜ ärijuhtimise magister 2004

Äripäeva Teeninduskäsiraamatu kaasautor.

Ardo Reinsalu

Viib peamiselt läbi koolitusi ja loengud ajajuhtimise, otsustamise, ja innovatsiooni teemadel. Lisaks teoreetilistele teadmistele on tal olnud võimalus aja- ja projektijuhtimist rakendada, koordineerides rahvusvahelisi tehnoloogiaprojekte ja juhtides ettevõtteid nii tehnoloogia kui meditsiini valdkonnas.

Haridus: EBS, ettevõtlus ja rahvusv. ärijuhtimine 2002
Raamatute “Ajajuhtimine argipäevaks”,  “Praktiline Ajajuhtimine” ja veebi www.ajajuhtimine.ee autor.