Ardo Reinsalu ajajuhtimise raamat

ajajuhtimine-argipäevaksArdo Reinsalu ajajuhtimise raamat (22 november 2013)

Kogenud ajajuhtimiskoolitaja Ardo Reinsalu sulest on loodud teine ajajuhtimisteemaline raamat pealkirjaga “Ajajuhtimine argipäevaks”.

Kuidas juhtida oma aega puhkusel, avatud kontoris, lugedes, autoroolis, jõulude ajal, kaubanduskeskuses? Kuidas vältida hilinemist, katkestusi, stressi, laiskust, ajaraiskajaid ja tüütuid kolleege? Kuidas leida aega hobidele, puhkamiseks, sportimiseks, olulistele projektidele ja mõtlemiseks?

Need on kõigest mõned paljudest argiolukordadest, millest räägib “Ajajuhtimine argipäevaks” raamat. “Ajajuhtimine argipäevaks” sündis igakuistest ajateemalistest artiklitest, mistõttu on kogu raamat lihtsalt loetav – selle võib avada mistahes kohast ja alustada lugemist. Veelgi enam – autor on koondanud lisaks tavalisele sisukorrale eraldi märksõnade nimekirja, mille abil on kerge leida endale hetkel muret tegev valdkond ja saada vastuseid. Kuigi “Ajajuhtimine argipäevaks” on praktiline ja igapäevane lugemine, on autor lisanud näiteid ligi sadadele uuringutele ning teadusartiklitele, mis aitavad mõista meie igapäevase ajaga seotud käitumise põhjuseid.

Vaata raamatud Rahva Raamatu kodulehel